Konferencja zakończonaDo uczestników Konferencji zwrócili się z przesłaniem:Prezes Rady Ministrów - Pan Mateusz Morawiecki
Minister Przedsiębiorczości i Technologii - Pani Jadwiga Emilewicz
Wojewoda Kujawsko-Pomorski - Pan Mikołaj Bogdanowicz

  •    25 - 27 maja 2018 (piątek - niedziela)
  • Place: Toruń-Warszaw

About the conference

World Economics Conferences of the Polish Diaspora are large-scale events, which…

Read More

The objective

The conferences are aimed at developing economic cooperation between people of…

Read More

Participants

Conference participants include entrepreneurs from Poland and many other countries, representatives…

Read More

Galeria - tak było w poprzednich latach

Konferencje w poprzednich latach gościły wielu znamienitych gości. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Gallery

Kocham czytać

Podczas tegorocznej konferencji odbędzie się panel poświęcony serii logopedycznej “Kocham czytać” autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Autorka jest także twórczynią tzw. metody krakowskiej w nauce i stymulacji rozwoju intelektualnego dzieci.

Networking

Kogo spotkają Państwo na konferencji?

Manufaktura Miody Polskie

Manufaktura Miody Polskie prezentuje unikalną ofertę miodów pitnych, stworzonych z najlepszych i najczystszych składników. Poznaj smak historii zamknięty w kropli polskiego "płynnego złota". Zawsze w zgodzie z tradycją i naturą!

Cobrey Yachts

Stocznia Cobrey Yachts powstała z pasji. Chcemy dzielić się nią z naszymi klientami oferując jachty motorowe w segmencie premium. Jesteśmy obecni na rynku już od kilkunastu lat ciesząc się ugruntowaną pozycją.

Polskie Linie Lotnicze LOT

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów niemal 7 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż ponad 90 destynacji na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu, a już w maju 2018 roku otwieramy kolejne połączenia dalekodystasowe z Warzsawy do Singapuru i z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.

Więcej Dołącz Dodaj swoje
ogłoszenie tutaj