Poniżej prezentujemy Państwu wyróżnione przedsiębiorstwa i osoby, które będą naszymi gośćmi podczas tegorocznej Konferencji.

Torqway

Torqway Hybrid to innowacyjny pojazd do ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu, który pomaga dojrzałym ludziom w utrzymaniu dobrej kondycji i niezależności życiowej jak najdłużej. Dzięki dwóm źródłom napędu: sile mięśni i silnikom elektrycznym każdy użytkownik może dostosować poziom wysiłku do indywidualnych preferencji. Sercem Torqway’a jest opatentowany przez nas mechanizm, dzięki któremu ruch wahadłowy dźwigni napędzanych siłą mięśni przekształcany jest w ruch obrotowy kół. Co ważne każdy ruch dźwignią napędza koło (brak biegu jałowego). Ćwiczenia na Torqway’u są do 20% bardziej efektywne niż spacer, nie obciążają stawów dolnej części ciała i aktywizują praktycznie wszystkie mięśnie do umiarkowanego wysiłku fizycznego.

Manufaktura Miody Polskie

Manufaktura Miody Polskie prezentuje unikalną ofertę miodów pitnych, stworzonych z najlepszych i najczystszych składników. Poznaj smak historii zamknięty w kropli polskiego "płynnego złota". Zawsze w zgodzie z tradycją i naturą!

Cobrey Yachts

Stocznia Cobrey Yachts powstała z pasji. Chcemy dzielić się nią z naszymi klientami oferując jachty motorowe w segmencie premium. Jesteśmy obecni na rynku już od kilkunastu lat ciesząc się ugruntowaną pozycją.

Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego ośrodka. Mamy nadzieję, ze zechcecie Państwo poznać i docenić pracę naszych wybitnych specjalistów oraz skorzystać z licznych zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. W ciągu ponad 35 lat działalności zyskaliśmy opinię kliniki, która poziomem swych usług oraz bogactwem oferty leczniczo - wypoczynkowej potrafi zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Fundacja Tumult

Głównym przedsięwzięciem Fundacji jest organizacja od 1993 roku uznanego w całym filmowym świecie Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE odbywającego się od 2010 roku w Bydgoszczy.

Spedycja Allways International Freight Forwarding Ltd

Allways International Freight Forwarding Ltd powinna być Państwa pierwszym przystankiem na drodze do zorganizowania przewozu Waszych cennych ładunków na całym świecie. Jako spedytorzy posiadamy personel wyposażony w podstawowe umiejętności, kontakty i dogłębne doświadczenie w identyfikowaniu oraz zarządzaniu wszystkimi Państwa potrzebami transportowymi.

Toruńskie Wódki

Tak, jak drzewo pozbawione korzeni usycha, tak wódki oderwane od swej historii tracą duszę. Nasza historia to historia Pomorza i Torunia, ale też ponad 500-letnia historia wytwarzania polskiej wódki. Jesteśmy jednym z ostatnich polskich producentów wódki z rodzimym kapitałem. Za wysoką jakością naszych produktów stoi 130-letnia tradycja i doświadczenie wielu pokoleń toruńskich producentów wódek. Naturalne składniki i wysokiej jakości spirytus nadają naszym trunkom szlachetny smak. Tradycja zobowiązuje, a jakość nie podlega negocjacjom.

Toruńskie Pierniki

Historia Fabryki Cukierniczej Kopernik to historia ludzi, którzy ją tworzyli. Receptury oraz metody wypieku przetrwały wraz z ludźmi, którzy przed wojną tworzyli firmę a po wojnie ciężką pracą odbudowali fabrykę i wznowili produkcję. Toruńskie Pierniki® są produkowane tylko i wyłącznie w naszej fabryce w Toruniu. Stąd trafiają do sklepów i dużych sieci handlowych w całej Polsce.

TWERD - Zakład Energoelektroniki

Zakład Energoelektroniki "TWERD" jest polskim producentem zaawansowanych układów energoelektronicznych. Działalność produkcyjną koncentruje w obszarach napędu elektrycznego, odnawialnych źródeł energii elektrycznej, elektromobilności i sieci inteligentnych (smart grids). Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska, ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie energoelektroniki oraz gotowość do realizacji indywidualnych projektów. Opracowane produkty otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Klientami są firmy z Polski oraz całego świata. www.twerd.pl

Krismar

Przewodnią ideą firmy Krismar Sp. z o.o. Sp. K. jest rzetelne, sumienne, uczciwe oraz szczere podejście do klientów i pracowników. Zajmujemy się świadczeniem usług spawalniczych i ślusarskich, a także wykonywaniem innych prac związanych z szeroko rozumianą obróbką metalu. Specjalizujemy się w realizacji usług z zakresu: naprawy pojazdów szynowych, budowy i montażu konstrukcji stalowych, budowy dróg i linii kolejowych, budowy pojazdów szynowych oraz autobusów, prac elektromonterskich/elektrycznych, przemysłu stoczniowego, prostych prac fizycznych oraz wielu innych w zależności od potrzeb klienta. Działamy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Inwestor Kombia

Firma Inwestor  Kombia Consulting sp. z o.o. zajmuje się doradztwem gospodarczym dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i innych  instytucji. Gwarantujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie oraz obsługę inwestycji. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej, z sukcesami współpracowaliśmy z przedstawicielami małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, samorządami pozyskując dla nich środki na rozwój i inwestycje.

Port Lotniczy Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko posiada koncesję Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej oraz certyfikat „Polskie Świadectwo Kwalifikacyjne" wydany przez Główny Inspektorat Lotnictwa Cywilnego. Obłsugujemy loty zarówno pasażerskie jak i towarowe. W samym pierwszym kwartale tego roku obsłużyliśmy aż 27 302 pasażerów podczas 622 operacji lotniczych. Liczba ta jest o 25,4% wyższa od wyniku ubiegłorocznego i jest jednocześnie najlepszym marcowym wynikiem w historii bydgoskiego lotniska.

TV Toruń

Od wielu lat dostarczamy telewizję do mieszkańców Torunia. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku którą budujemy przez rzetelne działania oraz wpieranie lokalnych inicjatyw zarówno kulturowych jak i sportowych.

Fenomen Polska

Fenomen POLSKA - to prestiżowy magazyn wydawany od czerwca 2011 roku popularyzujący osiagnięcia i wkład Polaków w rozwój cywilizacji i kultury oraz promujacy piękno i potencjał gospodarczy, naukowy i twórczy Polski. Od 2014 roku wydawany jest w wersji polsko-angielskiej. Fenomen POLSKA opisuje wszystko, co stanowi powód do dumy i fascynuje inne narody

Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Nasza uczelnia kształci ogółem 22 972 studentów (z czego w kampusie toruńskim – 17 321, w kampusie bydgoskim - 5 651). Jesteśmy największym ośrodkiem szkolnictwa wyższego w okolicy. Wspieramy inicjatywy biznesowe, obsługujemy program Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości czym zachęcamy młodych ludzi do działania, ponadto posiadamy narzędzia do ułatwiania komercjalizacji badań naukowych.

Polskie Linie Lotnicze LOT

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów niemal 7 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż ponad 90 destynacji na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu, a już w maju 2018 roku otwieramy kolejne połączenia dalekodystasowe z Warzsawy do Singapuru i z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.

Więcej Dołącz Dodaj swoje
ogłoszenie tutaj